League of the Phoenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
League of the Phoenix

League of the Phoenix
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak jsme na tom v Off ?

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 2:01 pm

Zdravím všechny, celkem by mě zajímalo, jestli jsme jen farmící ali , nebo už má někdo aj slušný off. Já mam ted třeba pozivi v off 353. Jak jste na tom vy?
Návrat nahoru Goto down
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 3:29 pm

samozrejme, soustredim se predevsim na off armadu, jenze mam okolo sebe samy spojence, tudiz nemam moc moznosti zvysovat off bodiky Sad ale pri utoku se moc rad zapojim bounce
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 8:42 pm

lidicky ja jsem holt mirumilovnej clovicek a jedu spise obranu a jistotu Smile takze jsem chtel jen napsat semnou nepocitejte clown
Návrat nahoru Goto down
gremlinka




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 13. 01. 08

Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:24 pm

Tak ja se take pridavam. V off jsem na 419. miste- 2241 bodu Smile

a abych nezapomnela, tak pridavam jeste def- 87 misto Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mape7




Po?et p?ísp?vk? : 50
Join date : 07. 12. 07

Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 9:35 pm

Basketball super, aspon niecim sa mozme pochvalit. Este keby tieto cisla videli aj nasi superi, tak by bolo uplne najlepsie, bohuzial tieto cisla ich nevystrasia.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 12:16 am

ja mam armadu porat v p... ale jen co obsadim udoli, postavim neco do utoku, zatim toho moc nemam . budu mit 50 imperianu a asi 35-40 imperatoru
Návrat nahoru Goto down
lukypeky

lukypeky


Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 24. 12. 07

Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 12:03 pm

Ja se taky klido pridam do utoku... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 10:37 pm

ja zase netvrdim ze nemam off armadu mam ji mam asi 300blesku 60headuanu a cca 100setmiru jenze to je strasne malo a bleskove mam spise jen jako farmare jsou pro me velice duleziti Stav meho vojska kazdym dnem rapidne narusta ale prece jen neni to jeste v takovem stadiu abych se poustel do nejakych utocnych akci Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeSun Feb 03, 2008 11:39 pm

Jo tak to ja celkem armu mám. 200 pálkařů 200 sekerniků a 50 teutonů
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 12:37 am

no neni to malo ale zas na nejake vyskakovani to take neni
Návrat nahoru Goto down
Tomvm

Tomvm


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 27. 01. 08

Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 12:49 am

HejRup napsal:
Jo tak to ja celkem armu mám. 200 pálkařů 200 sekerniků a 50 teutonů

To si delas srandu ne? Doufam, ze na tom jsou vojensky ostatni lip. Podle me je tohle zalostne malo.
Stavte vic te armady!!!
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 1:51 am

Momentálně se po serveru pohybujou útočný armády se spotřebou kolem 2500 obilí. Takže všichni, kteří na tyhle čísla získali deficit by měli přidat. A obrana by měla mít takovej rozsah, aby tyhle čísla absorbovala.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 9:47 am

moje rec ja se dnes dostanu pres 2000covku falanxu takze doufam ze neco ustojim bylo by toho daleko vice ale musim se dale rozvijet a stavet i nejake farmare (blesky) takze Makejte lidi protoze jinak z vas Budou Farmy Sad a to nechceme nebo JO?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak jsme na tom v Off ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak jsme na tom v Off ?   Jak jsme na tom v Off ? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jak jsme na tom v Off ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
League of the Phoenix :: VÁLKY-
Přejdi na: