League of the Phoenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
League of the Phoenix

League of the Phoenix
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 žadost o podporu

Goto down 
+3
Ghandyr46
spulda
Admin
7 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeMon Dec 24, 2007 6:28 pm

dívam se na utoky a vidim ze se vas nekteri hraci snazi zfarmit uz sem to nekolikrat rikal a reknu to zas!:
jestlize si od vas budou odnaset surky budou chodit zas a zas a furt dokola....teprve az budete mit 3-4 ukryty prestane si suroviny odnaset..a kdyz si prestane odnaset surky tak uz nebude mit duvos vas napadat chapete?,?
jestlize vas nekdo bude napadat aniz by si odnbasel suroviny napiste me nebo nekomu z vedení zadost o podporu ktera bude mit takovouto formu?

Kdo utoci
s kolika a jakyma vojakama
v jake casy jsou utoky
kapacita sypky + kolik mate ted obilí
produkci obilí
level zdi(palisady, hraze)

jestli mi nekdo napise zpravu s obsahem:posli pls podporu tak to budu ignorovat JASAN??
díky za pochopení v pripade dotazu piste sem nebo do posty...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Anonymn?
Anonymní




žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 2:17 pm

Admin napsal:

Kdo utoci
s kolika a jakyma vojakama
v jake casy jsou utoky
kapacita sypky + kolik mate ted obilí
produkci obilí
level zdi(palisady, hraze)

ehm kdyz jde na tebe utok tak nevis kolik je to vojaku. jinak dobre
Návrat nahoru Goto down
spulda




Po?et p?ísp?vk? : 37
Join date : 29. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 3:20 pm

to jo, ale když na tebe zaútočí, tak pak můžeš informovat, ať si o tom můžeme udělat obrázek Wink
Ttamoni napsal:
Admin napsal:

Kdo utoci
s kolika a jakyma vojakama
v jake casy jsou utoky
kapacita sypky + kolik mate ted obilí
produkci obilí
level zdi(palisady, hraze)

ehm kdyz jde na tebe utok tak nevis kolik je to vojaku. jinak dobre
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 8:33 pm

Ttamoni napsal:
Admin napsal:

Kdo utoci
s kolika a jakyma vojakama
v jake casy jsou utoky
kapacita sypky + kolik mate ted obilí
produkci obilí
level zdi(palisady, hraze)

ehm kdyz jde na tebe utok tak nevis kolik je to vojaku. jinak dobre
kdyz na tebe nekdo zautoci jen jednou tak se o podporu nezada!!! o podporu se zada kdyz na tebe utoci nekolikrat denne
!
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Ghandyr46




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 06. 02. 08

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 10:13 am

Jasne, necham si jednim utokem vybit celou armadu a pak teprve zacnu zadat o podporu? A nebylo by treba lepsi napsat si o podporu rovnou a odradit nepritele hned v prvni vlne (pokud to zjistim brzo, aby mi podpora stihla dojit). Napisu do [ally], zadam informace o vesnici, charakteru utoku (pokud o nem neco vim), presne tak jak jsi psal do toho navodu. Myslim, ze by to tak bylo efektivnejsi, samozrejme taky zalezi kolik hracu je v tu dobu online a kdo tu podporu staci poslat. Napriklad u me by to byl asi celkem problem, pac jsem tady novej a zaroven v jihovychodnim sektoru, kde je nas par...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 11:08 am

Ghandyr46 napsal:
Jasne, necham si jednim utokem vybit celou armadu a pak teprve zacnu zadat o podporu? A nebylo by treba lepsi napsat si o podporu rovnou a odradit nepritele hned v prvni vlne (pokud to zjistim brzo, aby mi podpora stihla dojit). Napisu do [ally], zadam informace o vesnici, charakteru utoku (pokud o nem neco vim), presne tak jak jsi psal do toho navodu. Myslim, ze by to tak bylo efektivnejsi, samozrejme taky zalezi kolik hracu je v tu dobu online a kdo tu podporu staci poslat. Napriklad u me by to byl asi celkem problem, pac jsem tady novej a zaroven v jihovychodnim sektoru, kde je nas par...

ne takhle to nefunguje to by bylo denne milion spamu se zadostmi o podporu a navic utocnik je vetsinou blizko....podpory je treba planovat tak dva dny dopredu aby vsichni meli dost casu poslat je tak aby tam dorazili vcas chapes?....kdyz na tebe nekdo opakovane utoci napises majorovi a ten vyresi podporu....
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
fyja

fyja


Po?et p?ísp?vk? : 20
Join date : 06. 01. 08

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: hromadné zprávy o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 12:37 pm

už sem možnost odesílání hromadných zpráv se žádostma o podporu zažil jako velice účinný obranný systém, takže bych to tak neshazoval. Nicméně, pokud to tady tak nefunguje a víš, že se svojí armádou na ten útok nestačíš, tak s ní uhni, uvidíš s čim přišel a pak se o ní bude hned líp žádat Wink ale jsem zastáncem [ally] zpráv.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 12:44 pm

fyja napsal:
už sem možnost odesílání hromadných zpráv se žádostma o podporu zažil jako velice účinný obranný systém, takže bych to tak neshazoval. Nicméně, pokud to tady tak nefunguje a víš, že se svojí armádou na ten útok nestačíš, tak s ní uhni, uvidíš s čim přišel a pak se o ní bude hned líp žádat Wink ale jsem zastáncem [ally] zpráv.
jo v pozdejsi fazi hry je to urcite dobre ale ted malokdo utoci vvic jak dve hodiny tzn. vidis utok ktery prijde za dve hodiny napises HZ zjistis ze si to za ty dve hodiny precte treba deset lidi a z toho 3 lidi to stihnou do dvou hodin kazdy posle 100 jednotek a stejne pomrou vsichni....radsi v prvnim utoku uhni s vojakama a kdyz zjistis ze asi bude utocit pravidelne tak pak reknes generalovi a ten napise HZ s presnym casem treba za dva dny a poslou vsichni....treba 100 jednotek a s tim uz se da ubranit....verte mi mam neco za sebou....
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Ghandyr46




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 06. 02. 08

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:34 pm

Presne tak, jsem zajedno s fyjou, nerikej mi, ze i kdyz jde utok jen dve hodiny, napriklad uprostred oblasti kde se rozklada nase ali se nenajde ani jeden hrac, co by mohl podporit. Mimochodem taky musi rict, ze jsem tenhle zpusob podpor otestoval a to na severu 2, kde to fungovalo dosti dobre. Ale kdyz to teda chcete takto... podridim se.
Návrat nahoru Goto down
HavranFZS

HavranFZS


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 05. 02. 08

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:55 pm

Ally zprávy jsou dobrá věc. To úhýbání je pak na nic.Je do dobré jako obrana před farmařením.
Boužel to moc nefunguje když na tebe jdou beránci a kati. Pak tam rvád podporu je už skoro na nic.
Když už je zeď a sýpka včudu.Hodně blbě se to pak dohání a bez zlatek to skoro nejde.
Dostat jen sýpku z 0 úrovně a podporou u vnitř co papá - 6000 obilí. je celkem umění.

Na jiném servru to řeším přes zástup pokud u mě nebo u kamoše hoří tak pošlu buď vše já k němu a nebo on ke mě .
Někdy se hold musí ryskovat ,ale hodněkrát se to vyplatilo.
Dva žástupy jsou na to super hnedle jde složit celkem dobrá obrana.+ ally zpráva a je to vsuchu.
pokud se toho nesleze dost tak to raději rozpustit.

Rád se ale přiučím.Určitě se nedá říct že jedno a nebo druhé je špatné.Každé má svoje výhody a hodí se na určité situace.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:58 pm

Když pošlou 3 lidi 100 jednotek tak to neni zrovna zanedbatelný množství. Zeď přidá dost a v součtu s jednotkama obránce už toho zmůžou dost. Přece jenom i v současný době jsou spíš výjimky útoky o síle přes 1000 jednotek
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 2:07 pm

mno nevim teda.....na vsech serverech co jsem hral to resil general protoze bude denne 100 zprav....chci aby to tady bylo demokraticke takze jesli si vyhlasujete HZ tak to tak bude jen nevim na co tu pak bude general...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
mape7




Po?et p?ísp?vk? : 50
Join date : 07. 12. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 2:29 pm

HZ je dobra vec, ked ju nemate pristupnu, pouzivajte aspon ICQ, lebo tu sa daju skopirovat spravy len par ludom za urcity cas.
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 11:24 pm

ja mam asi 35 hracu na icq a dost to pomohlo kdyz jsem o necem jednal a podle me neni rozumne dat vsem HZ po prvnich 100 nesmyslnych zpravach si to sppusta lidi prestane cist Nejrozumejsi je to o cem uz se tady psalo podpora mezi trema lidma v okoli kteri budou mit mezi sebou zastup a muzou se rychle podporit a je jiste vetsi sance neco takto vyjednat a uhlidat jednotky a muzou si menit jednotky
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 7:59 am

jkmisiu napsal:
ja mam asi 35 hracu na icq a dost to pomohlo kdyz jsem o necem jednal a podle me neni rozumne dat vsem HZ po prvnich 100 nesmyslnych zpravach si to sppusta lidi prestane cist Nejrozumejsi je to o cem uz se tady psalo podpora mezi trema lidma v okoli kteri budou mit mezi sebou zastup a muzou se rychle podporit a je jiste vetsi sance neco takto vyjednat a uhlidat jednotky a muzou si menit jednotky
presne tak to je hlavni duvod proc HZ nechci verte mi ze si to pak prestanete cist az vam bude chodit 50 zprav denne.....
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
HavranFZS

HavranFZS


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 05. 02. 08

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 12:57 am

Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu
Návrat nahoru Goto down
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 3:18 pm

HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 3:28 pm

ppeeppee napsal:
HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
hracka ignis neumi napsat sama? ale jinak se rad zucastnim podpory ale to by si to musel nas general obcas procist to forum...asi bude lepsi to napsat rovnou jemu do posty
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 3:32 pm

Admin napsal:
ppeeppee napsal:
HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
hracka ignis neumi napsat sama? ale jinak se rad zucastnim podpory ale to by si to musel nas general obcas procist to forum...asi bude lepsi to napsat rovnou jemu do posty


ty nadelas tak si nezazadala sama, ale ja pro ní mam pisnout generalovi??
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 5:07 pm

ppeeppee napsal:
Admin napsal:
ppeeppee napsal:
HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
hracka ignis neumi napsat sama? ale jinak se rad zucastnim podpory ale to by si to musel nas general obcas procist to forum...asi bude lepsi to napsat rovnou jemu do posty


ty nadelas tak si nezazadala sama, ale ja pro ní mam pisnout generalovi??
no ja nadelam ze si nepnapsala ama protoze ty jen tezko vis jak ma velkou sypku a zed atd..
a jesli chce nekdo podporu tak pise generalovi...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 5:34 pm

Admin napsal:
ppeeppee napsal:
Admin napsal:
ppeeppee napsal:
HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
hracka ignis neumi napsat sama? ale jinak se rad zucastnim podpory ale to by si to musel nas general obcas procist to forum...asi bude lepsi to napsat rovnou jemu do posty


ty nadelas tak si nezazadala sama, ale ja pro ní mam pisnout generalovi??
no ja nadelam ze si nepnapsala ama protoze ty jen tezko vis jak ma velkou sypku a zed atd..



tak to ja se ji na to zeptam...o.k. ber to v pohode o.k. cheers
a jesli chce nekdo podporu tak pise generalovi...
Návrat nahoru Goto down
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 8:43 pm

ppeeppee napsal:
Admin napsal:
ppeeppee napsal:
Admin napsal:
ppeeppee napsal:
HavranFZS napsal:
Všichni máte pravdu. Káždá varianta má své pro a proti.Pokud jsou hráči zodpovědní tak i hromadné zprávy mají význam.
Jen je prostě nikdo nesmí psát zbrkle a kvůli každé hovadině.
Třeba když jde na někoho útok s katy a senátorem tak je hromadná zpráva k nezaplacení.
Čekat na generála je v tomhle případě blbost.
Podle mě by měl mít skoro každej možnost hromadnou zprávu poslat.A používat jí opravdu z rozumem.
Na jiném servru máme tu možnost všichni a příjde hromadná zpráva tak jednou za 3 dny max.
A člověk opravdu ví, že musí na ní reagovat a nabyla poslaná bezdůvodně.

Lokální šarvátky se řeší jen pomocí zástupů a výměny jednotek s hráči kolem sebe.
S tím naprosto souhlasím s jkmisiu


Ja zadam podporu pro hrace/cku jmenem ignis chodi na ni siegfried s brunhildu/diry je to tezky hrac ja jsem ji psal ze ji nevo poslu ale 300 pretu se neubrani 2250 palkaru to ne
hracka ignis neumi napsat sama? ale jinak se rad zucastnim podpory ale to by si to musel nas general obcas procist to forum...asi bude lepsi to napsat rovnou jemu do posty


ty nadelas tak si nezazadala sama, ale ja pro ní mam pisnout generalovi??
no ja nadelam ze si nepnapsala ama protoze ty jen tezko vis jak ma velkou sypku a zed atd..



tak to ja se ji na to zeptam...o.k. ber to v pohode o.k. cheers
a jesli chce nekdo podporu tak pise generalovi...



IGNIS PSALA: Ale jinak v poradi Darkness, Evil, Hell sypka 19,15,9 palisada 14,11,10 produkce obili nic moc, na tom momentalne pracuju.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





žadost o podporu Empty
PříspěvekPředmět: Re: žadost o podporu   žadost o podporu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
žadost o podporu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
League of the Phoenix :: VÁLKY-
Přejdi na: