League of the Phoenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
League of the Phoenix

League of the Phoenix
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Konec LTP?

Goto down 
+2
HavranFZS
fendulak
6 posters
AutorZpráva
fendulak




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 10. 01. 08

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 12:53 am

Jak to vidi zbytek ali? Budem jeste neco zkouset, nebo pujdem kazdy svou cestou po odchodu dvou klicovych hracu? lol!
Návrat nahoru Goto down
HavranFZS

HavranFZS


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 05. 02. 08

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 1:06 am

Nevím jak to myslíš? Podle mě každej je klíčovej.Není to jen o dvou nejsilnějších hráčích co táhnou ally.
Třeba já už jsem zvažoval že zruším účet.Po tom co se to tu rozjelo tak jsem to mazání zastavil.
Je pravda že prohráváme a dostáváme nafrak.Jen na mě se střidakli 3 hráči s dvakrát větší popkou než mám já.

Tím ta hra dostala větší náboj neco s tím udělat a nenechat se farmit.
Jen škoda ,že člověk není pod tlakem od začátku hrozně ho to vytáhne nahoru.
Návrat nahoru Goto down
fendulak




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 10. 01. 08

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 1:11 am

jj, to máš pravdu i já se nemíním vzdávat, jen stli zkončí každý druhý a uteče pryč z ali, což se teď zpusti, nevim jakou to bude mít cenu...já pokračuju dál, ještě pořád se můžem bránit...
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 8:32 am

já to furt nechapu...ty utoky jsou jen vymluva...na kazdehoo jdou preci utoky a navic jkmisiu mel podpory a uz 2 dny na nej nesel ani jeden utok!!! takze jak psal ze odchazi aby prezil tak tomu neverte!

a i kdyby na neho utocili tak to prece neni duvod k odchodu kdyby nikdo na nikoho neutocil tak pak nevim o cem by ta hra byla....

kazdopadne nevidim duvod k rozpadu je nas 50..10 lidi sezenem a pojedem dal utoky se snizujou za chvili bude klid...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
mape7




Po?et p?ísp?vk? : 50
Join date : 07. 12. 07

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 7:50 pm

jkmisiu myslel na buducnost,ale na tu dlhodobu nie kratkodobu. To mu nezazlievam, je to chyba kazdeho z nas, ze sme tam kde sme, aj moja. Neobetoval som ani korunu na tuto hru, nepouzil som ziadne zlatky (teda okrem tych v uvode zadarmo). Keby som si pravidelne kupovaval balik po 600 zlatiek, tak by som rozhodne bol na tom minimalne o 25% lepsie a surovinove polia by sa nestavali 46 hodin,ale boli by postavene okamzite. Tam vsade je strata casu a preto sme na tom tak ako sme.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 8:07 pm

s tim bych taky nesouhlasil...byly bychom na tom mnohem lip kdybych chtel ale chtel jsem aby nase aliance byla alespon jakž takž blizko sebe a hlavne jsem tady chtel lidi s kteryma si rouzumime a skteryma se dobre spolupracuje....ti co tady jsou od zacatksi jiste pamatujou hrace plnovous,kiler_7, a plno dalsich klteri meli velke popky a armady ale byli to kreteni tak jsem je vyhodil...

ale proste o cem se tady bavime?? vi tady vsichni brecite jako by se hroutil svet! utrpeli jsme par ztrat ale jedeme dal je treba aby nekdo postavil ambasadu na 20-ty level (asi to dopadne na me) a muzem prijimat dalsi hrace a dostat s znovu tam kde jsme byli...ze jsme prisli o hrace kteri se na nas vysrali neni snad zadna skoda ne?
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Tomvm

Tomvm


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 27. 01. 08

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 8:14 pm

Ja bych ty hrace zas tak nekritizoval. Nechci tu nadavat, protoze ja bych to delat nechtel a jsem rad, ze to alespon nekdo nejak vede, ale priznete si, ze par chyb se stalo a ti co je to nastvalo odesli. Ja tu zatim zustavam, ale ocekavam, ze se lide poucili z toho "trapneho" utoku (take jsem se zucastnil asi 1600 vojaky). Je potreba poslat fake utoky aby nevedeli kam jdeme a ne to tak okate poslat. Rad bych to organizoval, ale vazne na to nemam tolik casu a hlavne zkusenosti.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 8:18 pm

jo kdyvy mel nekdo nejaky dobbry napad tak mi ho nevahejte predlozit....
treba na spojeni alianci apod.
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Ghandyr46




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 06. 02. 08

Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 11:02 am

Teda nechci strasit, ale tady na foru je ted celkem ticho. A to ze jsme se prestali domlouvat, teda az na tech par zprav pres chat, se mi zda jako celkem zavazna vec.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konec LTP? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konec LTP?   Konec LTP? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konec LTP?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
League of the Phoenix :: VÁLKY-
Přejdi na: