League of the Phoenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
League of the Phoenix

League of the Phoenix
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 °UW

Goto down 
+6
Ghandyr46
Tomvm
zbyna43
gremlinka
Admin
mamuni
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:59 am

dneska rano sem koukal na vypisy utoku a zhorzil sem se, co na nas zkousej UW. Je to zlo a mam takovej spatnej pocit, ze to nedopadne cely dobre, nebojim se, jen proste cisla hrajou proti nam.... teda aspon co sem tak koukal. Otukavaj si skoro kazdeho a nebude to trvat dlouho a zmeni se to ve valku... proto zadam generala a vedeni a vubec vsechny hrace o vyjadreni a napady, jak z tohodle ven.... A co si budem namlouvat, UW to asi nebudou chtit resit diplomaticky, kor dyz maji za spojence takove silne aliance....
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 11:48 am

mamuni napsal:
dneska rano sem koukal na vypisy utoku a zhorzil sem se, co na nas zkousej UW. Je to zlo a mam takovej spatnej pocit, ze to nedopadne cely dobre, nebojim se, jen proste cisla hrajou proti nam.... teda aspon co sem tak koukal. Otukavaj si skoro kazdeho a nebude to trvat dlouho a zmeni se to ve valku... proto zadam generala a vedeni a vubec vsechny hrace o vyjadreni a napady, jak z tohodle ven.... A co si budem namlouvat, UW to asi nebudou chtit resit diplomaticky, kor dyz maji za spojence takove silne aliance....
podivej se na mapu na ty silne spojence jak jsou od nich daleko....
jinak mozna nam chteji jen nahnat strach nevim co zkouseji temi fake utoky
jak z toho ven? myslis ze z toho jde nejak ven? musime se holt branit ale jesli se budete furt bat a brecet mi do zprav ze nas vyhladi atd. tak nemame sanci...uz jsme se tolikrat tak hezky ubranili proti hamurabimu atd...proste kdyz si budem pomahat tak to pujde..
najdete si v okolí 2-3 spoluhrace a stemi si posilejte podpory furt tam a zpatky...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 12:01 pm

mno vsak se nebojim, jen chci upozornit na to, ze to nebude dlouho trvat a zacnou utocit fest, meli by se tedy vsichni pripravit, bude to hardcore.)
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 1:33 pm

mno vypada to ze jde po nas i aliance fight....
nevim proc posilaji ty fake utoky...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Anonymn?
Anonymní




°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 1:46 pm

Nejdřív jdou fake útoky. Až protivník otupí a přestane na ně reagovat, tak se do toho zamotá pár ostrejch i s katama. Klasika. Nebo tady maji špeha a tohle je levnější než používat zvědy. Pošlou jednoho vojáka a dotyčnej se přes výpis podívá, co všechno ve vesnici je Wink
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 1:52 pm

OK lidi.....vypada ze to bude asi fakt valka.....
Prosim nepiste vedeni ze na vas jdou utoky atd...utoky jdou na vsechny a nelze dat podpory vsem...proto bych asi jeste chvili pockal-uvidime po kom nejvic pujdou a tam poslem hromadne podpory. po utoku podpory stahnem a poslem je zas jinam a tak furt dale...je velmi dulezite aby se podpory posilali nekam kde je velka sypka a velka zed(nejlepsi riman) clovek ktery bude u sebe mit podpory musoi byt temer furt online kvuli obilí protoze chci aby nase ztraty byly co nejmensi a tak je potreba aby podpory byly opravdu masivni (10k alespon)
prosim vas o to aby ste forum navstevovali co mozna nejcasteji protoze se tady o tom bude dost jednat....

ten kdo ma zluty puntik bude pro jeho dobro propusten..(kdyz uvidi ze neni od nas nebudou na neho utocit-kdyby tu zustal a utocil by na neho ztraty by byly obrovske)
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
gremlinka




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 13. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:13 pm

No na valku to zacina pomalu vypadat...faky posilaj a do toho i par ostrejch... v noci me taky poctilo svoji navstevou "par" katu...Chci se jen zeptat, zda ten utok na 110/58 je porad aktualni a plati...?? Doufam ze jo Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:21 pm

gremlinka napsal:
No na valku to zacina pomalu vypadat...faky posilaj a do toho i par ostrejch... v noci me taky poctilo svoji navstevou "par" katu...Chci se jen zeptat, zda ten utok na 110/58 je porad aktualni a plati...?? Doufam ze jo Twisted Evil
samozrejme ze plati.... Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
zbyna43




Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 2:22 pm

fajn uz se tesim Laughing bohuzel mezi tema fake utokama na me byly i nektere ostre takze mam uz jenom 200 imperianu kteri zustali v nejmensi vesnici Sad Sad ale nebojte vsichni tam ve 20:00 budou Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Tomvm

Tomvm


Po?et p?ísp?vk? : 22
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 5:24 pm

omlouvam se, ale nestihl jsem to poslat a tak tam dojdou moji vojaci az v 20:20 je to 900 sekerek a 600 palek, takze to snad nejak projde. Zatim a prosim zastupce o bdelost, protoze tu opet 2 dny nebudu. DEKUJI
Návrat nahoru Goto down
Ghandyr46




Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 06. 02. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 6:03 pm

Ahoj, omlouvam se, ale taky to nestiham, prisel jsem az ted a vojsko by tam doslo pozde :-(. Mimochodem utoky od UW, se mi bohuzel taky nevyhnuly, jeden ostry, pri kterem jsem prisel o zed a jeden fake.. Nejhorsi je, ze to posilaji na noc a ja chodim celkem brzo na kute.
Návrat nahoru Goto down
Brčál




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 12. 02. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:16 pm

Asi jste si všimli, že mne v noci Hamurabi zničil veškerou armádu v Gondolinu, takže se útoku nezúčastním. Žádal bych vás o podporu, ale protože teď nejsem schopen být častěji u počítače, nemůžu zaručit úspěch. Navíc tu od soboty do čtvrtka vůbec nejsem a budu mít zástup. Takže pak uvidím, jestli bude vůbe co bránit.
Brčál
Návrat nahoru Goto down
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:26 pm

Uz sem poslal, presne v 8 tam budoü, tak doufam, ze nebudu sam a ze to neprijde na zmar Sad
Návrat nahoru Goto down
Anonymn?
Anonymní




°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:42 pm

Ahoj - som tu nový ale zo zmienovanou aly som mal dost dočinenia v byvalej aly ani nie tak ja ako ostatny dostavaly dost na držku od UW.Hlavne hrač Hamubari si neda a neda pokoj mohly by sme mu nastražit past ak je zaujem tak to možeme zorganizovat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 7:55 pm

jo zajem by byl....ale ted je pro nas prioritni se nejak vyporadat s utokmi od UW..
ale s tou pasti to pak urcite udelame...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Anonymn?
Anonymní




°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:01 pm

ak je potreba niekde poslat podpora napiš a nie problem to uskutočnit,mohli by sme poslat podpory niejakemu hračovi ktory je často napadany napr.Hamubarim ak vieš že tam chodi každy den a otupi mu ostrie možno zautoči s celou paradou a všetko mu ostane na podporach a potom by sme ho doreazily ostrymi utokmy,ale zaleži na vas ako sa to cele zorganizije ,je to iba moja ponuka
Laughing
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:19 pm

mno ha,murabi utoci ostre na hrace brčál...ale tomu rozsrackoval sypku..
ale muzem se domluvit na podporach k nemu...jo vyhlasim to hned...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Anonymn?
Anonymní




°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 8:32 pm

ok
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 9:33 pm

mno tak jsem poslal par utoku na UW a uz mi to vrací...
na kazdou visku mi jdou dva utoky vzdycky za 13 a 19 hodin...
jako jsem si jisty za minimalne jeden z nichj je ostry ale nevim ktery takze to podporama resit nebudu...

to je prave ten problem ze mi ho sice muzem nalakat ale kdyz ti posle utoky na kazdou vesnici tak nevis na jakou pujde ostry utok a nevis kam poslat ty podpory....
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:12 pm

takze u hrace z UW na ktereho jsme utocili bylo pres 22 000 podpor...coz se sice zda jako hodne ale kdyby KAZDY poslal 400 blbych utocnych jdnotek tak jim to znicime...ale vam je tak lito jednotek tak radsi poslete 50 blbych palek i za cenu toho ze vasi kamaradi tam poslali vse co meli a jen diky takovym lidem se jim nevratilo nic...z takovou mame valku prohranou hned...

navis utoky poslali 5 lidi a z toho jeden to poslal jako podporu...

todle je fakt propadak do tedka jsem z vas mel radost ale tohle je fakt vrchol...

trosku se nad tim zamyslete...nekteri hraci si dokonce mysli ze kdyz maji vysoke populace tak posilat nemusi vubec nic ikdyz zrovna jejich armada by hodne pomohla...

takove zklamani z vas se mi jeste nestalo...

TAKZE VSICHNI ZUCASTNBENI DEKUJOU VSEM NEZUCASTNENYM ZA MRTVE VOJAKY A ZA PORADNY RANEC OSTUDY..

odpustte mi ten vyraz ale to je fakt svinarna tohle.....
uz koncim nebo dostanu infarkt Sad
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:15 pm

Admin napsal:
takze u hrace z UW na ktereho jsme utocili bylo pres 22 000 podpor...coz se sice zda jako hodne ale kdyby KAZDY poslal 400 blbych utocnych jdnotek tak jim to znicime...ale vam je tak lito jednotek tak radsi poslete 50 blbych palek i za cenu toho ze vasi kamaradi tam poslali vse co meli a jen diky takovym lidem se jim nevratilo nic...z takovou mame valku prohranou hned...

navis utoky poslali 5 lidi a z toho jeden to poslal jako podporu...

todle je fakt propadak do tedka jsem z vas mel radost ale tohle je fakt vrchol...

trosku se nad tim zamyslete...nekteri hraci si dokonce mysli ze kdyz maji vysoke populace tak posilat nemusi vubec nic ikdyz zrovna jejich armada by hodne pomohla...

takove zklamani z vas se mi jeste nestalo...

TAKZE VSICHNI ZUCASTNBENI DEKUJOU VSEM NEZUCASTNENYM ZA MRTVE VOJAKY A ZA PORADNY RANEC OSTUDY..

odpustte mi ten vyraz ale to je fakt svinarna tohle.....
uz koncim nebo dostanu infarkt Sad


tomuhle ja rikam utok to se my s ppeeppeem nepovedlo no hold dasli podpory prisli dele bo drive a ty pochcipali
http://travilog.org.ua/cz/6811806/ce16efcf35e6348d017ed7fa8ebc9c05
Návrat nahoru Goto down
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:16 pm

jono, pripojuju se a s velkou horkosti na jazyku yjadruju svoje, mozna az znechucenim z toho, co se dnes odehralo... ve 4 lidech utocit na !!!22 000!!! podpor? To je konec... fakt sem to necekal, vzdyt nam tam neslo ani 3000 jednotek proboha, to byly jatka, ne utok... jinak taky to preju vsem, co se, nevim z jakejch duvodu, nezucastnili, protoze co zazijete tudle noc a mozna zitra pres den, to nikomu nepreju... odplata bude ze strany UW pekne tvrda, to si piste a vsechny ty naskrbleny jednotky vam budou k nicemu;) mohli ste byt uzitecni... skoda a snad to ve zdravi preckame do rana Basketball
Návrat nahoru Goto down
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:19 pm

mamuni napsal:
jono, pripojuju se a s velkou horkosti na jazyku yjadruju svoje, mozna az znechucenim z toho, co se dnes odehralo... ve 4 lidech utocit na !!!22 000!!! podpor? To je konec... fakt sem to necekal, vzdyt nam tam neslo ani 3000 jednotek proboha, to byly jatka, ne utok... jinak taky to preju vsem, co se, nevim z jakejch duvodu, nezucastnili, protoze co zazijete tudle noc a mozna zitra pres den, to nikomu nepreju... odplata bude ze strany UW pekne tvrda, to si piste a vsechny ty naskrbleny jednotky vam budou k nicemu;) mohli ste byt uzitecni... skoda a snad to ve zdravi preckame do rana Basketball


Jak ste zjistili ze tam bylo 22000 potvor scratch scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:21 pm

nejvic se "tesim" az zacnete nekoho zadat o podporu...
to mam rad takovou "jednosmernou" spolupraci...

ja budu pouze profitovat a ty budes pouze ztratovy.....

vubec ted nemam chut neco pro tu alianci delat kdyz vidim co vy delate pro ni...

hlavne ze mi vsichni brecite do zprav ze kolik na vas nejde utoku ale abyste se pokusili s tim neco udelat a prijit o vojaky to ne ze?
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
*ppsa*

*ppsa*


Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 01. 08
Age : 31

°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:30 pm

Admin napsal:
nejvic se "tesim" az zacnete nekoho zadat o podporu...
to mam rad takovou "jednosmernou" spolupraci...

ja budu pouze profitovat a ty budes pouze ztratovy.....

vubec ted nemam chut neco pro tu alianci delat kdyz vidim co vy delate pro ni...

hlavne ze mi vsichni brecite do zprav ze kolik na vas nejde utoku ale abyste se pokusili s tim neco udelat a prijit o vojaky to ne ze?

Ja tan poslal vse co jsem mel vic toho nemam ja jsem tenhle ucet dostal bez jedinyho vojacka 500 falanxu dohromady jsem poslal do vesnice ppeeppee neco do xanthoupulova a do anenska

Je to pravada.ze tohle jsme jste posral. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil to k,dyz se rekne podpora to ne,ale kdyz ji nekdo chce tak to honem delej makej mas mit ukrty pak ktobe nepujdou..a pak taky army kcemu mas 2 vesnice hold kvuli kazde pytlovine hned potvory-podpory je to naprd-ten utok-ten se fakt
nepovedl Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
vubec bych se nedivil kdyby tu zitra bylo o par hracu mene geek geek geek Toto se nedela ,kdyz jste nekteri vedeli ze tu nebude meli jste mit zastup pale pale Sad Sad -Slusne -BEJCI
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





°UW Empty
PříspěvekPředmět: Re: °UW   °UW Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
°UW
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
League of the Phoenix :: VÁLKY-
Přejdi na: