League of the Phoenix
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
League of the Phoenix

League of the Phoenix
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Valka s !ToE!

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 2:46 pm

co vy na to?
pocitam ze mi to bude trvat jeste asi 3 hodiny a pretahnu hracku magalie z ToE je to ma sousedka a ja chci aby byla u nas...
ToE se asi naserou pac je u nich boss a mozna po nas pujdou...boji se jich nekdo z vas?

mozna bychom si mohli zacít i my co vy na to? kdo ma u sebe nekoho z ToE
tak to tu napiste a muzete si udelat nove farmy...

ze zkusenosti vim ze cim vetsi popka tim lepsi farma..kdyz ma vase farma popku 50 tak je to na hovno ale kdyz ma vase farma popku treba 500 tak tam uz ukryty moc nepomuzou a ma velke sklady a velkou produkci...

ja osobne se zaacinam trosku nudit a mensi vzrůso v podobe valky s temer rovnocenym souperem by mohla byt sranda ne?
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
ptacino




Po?et p?ísp?vk? : 16
Join date : 06. 02. 08
Age : 31

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 4:50 pm

Je fakt,že vzrůšo by neuškodilo Smile ale zase nemám takové zkušenosti z válek aliancí,tak nevím nevím... rabbit
Návrat nahoru Goto down
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 5:03 pm

Souhlasim, konečně jsem v ally, kde se taky válčí a něco se děje.. Hned vedle mě je lenooch z jejich ally, už se moc těším až si ho budu moct podat Basketball
Návrat nahoru Goto down
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 5:04 pm

a taky nechápu, proč to píše, že můj vzkaz napsal mamuni, když jsem ho psala já.. Laughing Rondula
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 5:45 pm

mamuni napsal:
a taky nechápu, proč to píše, že můj vzkaz napsal mamuni, když jsem ho psala já.. Laughing Rondula
hrajete z jednoho PC?
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 5:48 pm

mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 6:55 pm

Admin napsal:
mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
tak to vypada oni uz zacli....trosku masakrajou mozkomor99
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 7:10 pm

Okej, rocknroll.)
Návrat nahoru Goto down
zbyna43




Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 10:26 pm

Admin napsal:
Admin napsal:
mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
tak to vypada oni uz zacli....trosku masakrajou mozkomor99

myslim ze trosku vzrusa neuskodi Laughing ale nejdriv by sme meli pomoct mozkomorovi99
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 12:00 pm

zbyna43 napsal:
Admin napsal:
Admin napsal:
mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
tak to vypada oni uz zacli....trosku masakrajou mozkomor99

myslim ze trosku vzrusa neuskodi Laughing ale nejdriv by sme meli pomoct mozkomorovi99
OK podporime ho ja mu tam neco poslu ale nechci byt sam....
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
mamuni




Po?et p?ísp?vk? : 49
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 12:23 pm

poslu 400 falanxu, ale chtelo by to ,aby se vyjadril, jestli to uzivi...
Návrat nahoru Goto down
zbyna43




Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 12:23 pm

Admin napsal:
zbyna43 napsal:
Admin napsal:
Admin napsal:
mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
tak to vypada oni uz zacli....trosku masakrajou mozkomor99

myslim ze trosku vzrusa neuskodi Laughing ale nejdriv by sme meli pomoct mozkomorovi99
OK podporime ho ja mu tam neco poslu ale nechci byt sam....

mam napsat generalovi aby rozjel dalsi celoaliancni akci??
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 12:29 pm

zbyna43 napsal:
Admin napsal:
zbyna43 napsal:
Admin napsal:
Admin napsal:
mno tak pockame do vecera az se vyjadri vice lidi a muzete se vesele pustit do spehovani a niceni a rabovani:)
tak to vypada oni uz zacli....trosku masakrajou mozkomor99

myslim ze trosku vzrusa neuskodi Laughing ale nejdriv by sme meli pomoct mozkomorovi99
OK podporime ho ja mu tam neco poslu ale nechci byt sam....

mam napsat generalovi aby rozjel dalsi celoaliancni akci??
mno uz neni treba...napsal jsem utocnikum a oni pokorene uposlechli a jeste se mi omluvily:)
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
zbyna43




Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 27. 01. 08

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 1:52 pm

dobre ty Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Po?et p?ísp?vk? : 265
Join date : 28. 11. 07

Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 7:32 pm

OK hele rozhodim tady navrhy na utoky...budou to skupinky a kazda skupnka bude mit na starost jednoho hrace z ToE OK?
nemusite se tim ridit je to jen cista navrh ale myslim ze by to bylo dobry...


Hrac Wini: Stancold Alexandr skopcak17 mape7 Basonek
hracka magalie( z tou si pisu a mozna ji zvyklam k nam..j to ma sousedka tak by se mi hodila ale jesli neprejde...) :já(buzuluk) hellboy223 major mamuni gal man popr:stancold Alexandr...

jesli se vam to bude libit tak se s nekym domluvte a prejdete k veci vysledky hazejte na forum...
Návrat nahoru Goto down
https://league.sudanforums.net
Sponsored content





Valka s !ToE! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Valka s !ToE!   Valka s !ToE! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Valka s !ToE!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
League of the Phoenix :: VÁLKY-
Přejdi na: